Referáty z utkání 11/12 - starší dorost:oddíl kopané - dorost

Referáty z utkání 11/12 - starší dorost

Zde naleznete výsledky odehraných utkání staršího dorostu
Neděle 9.10.2011, 10.kolo
Loko ČB - Prachatice 2:0(1:0)
Ve vyrovnaném utkání si oba dva týmy vytvářely dostatek brankových příležitostí hned od úvodních minut ,takže bylo otázkou času ,kdy padne první branka. Naštěstí padla ve 30.minutě do branky hostujícího týmu. Náš tým se na rozdíl od dvou posledních zápasů dostával do zakončení snadněji , ale vyložené šance neproměňoval. Také hosté dobře útočili,ale bohužel pro ně ani z nejvyloženější šancí nedokázali proměňovat. Poločas tedy skončil 1:0 pro Lokomotivu. Ve druhém poločase se obraz hry neměnil a obě mužstva se předváděla v zahazování šancí. V 48.minutě jsme vsítili naší druhou branku, když Prouza podruhé v utkání prostřelil hostujícího brankaře. V závěru si hosté vytvořili velký tlak , ale bez brankového efektu. S utkáním jsem spokojen a hráče musím pochválit za bojovnost a nasazení v celém utkání.
Sestava : Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Mičan - Neumann, Květoun, Novák, Nechuta - Prouza, Tauber T.
Branky: Prouza 2
Střídající: Sudek, Hoang

Sobota 1.10.2011, 9.kolo
Slávia ČB - Loko ČB 2:1(2:1)
Na Slávii pro nás utkání nezačalo dobře , když již v 7.minutě šli domácí do vedení po naší chybě na polovině hřiště a nedůsledném bránění domácího útočníka ve vápně. Po brance naši hráči přidali v tempu a v 40.minutě jsme se dočkali vyrovnání , když se ve vápně uvolnil Tomáš Tauber byl faulován a nařízenou penaltu bezpečně proměnil 1:1. Bohužel domácí hned po rozehrání šli znovu do vedení . Poločas se již dohrával bez větších příležitostí. Ve druhém poločase jsme se pokoušeli o vyrovnání , ale bohužel zůstalo jen u snahy. Domácím gratuluji , o jednu branku byli prostě lepší. Ze hry našeho tým jsem tentokrát zklamán, protože většina hráčů zahrála pod své možnosti. Jediní, kteří snesli měřítka a které bych chtěl pochválit jsou Jan Luxík ,David Kneys, Standa Nechuta a Tomáš Tauber.
Sestava :Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Mičan - Neumann, Novák, Květoun, Nechuta - Hoang, Tauber T.
Střídající: Sudek
Branky: Tauber T.

Středa 28.9.2011, 8.kolo
Roudné - Loko ČB 1:0(1:0)
V osmém kole KP dorostu náš tým zavítal na hřiště Roudného. V úvodu utkání byl domácí tým lepší a vytvořil si i šance, ale branku nadal. Naopak v 31.minutě se po křídle uvolnil Vítek Neumann, na jeho ideální centr si naběhl Tomáš Tauber a vsítil branku. Ke zděšení všech ji však hlavní rozhodčí neuznal a našim rozvášněným hráčům udělil tři žluté karty. Tato hrubá chyba poznamenala další průběh utkání . Než se naši hráči srovnali a uklidnili ,domácí tým udeřil a po krásné kombinaci se dostal do vedení. Poločas se již dohrál v poklidu. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a protože domácí chtěli hrát a ne jen bránit, bylo utkání zajímavé až do konce. Utkání by slušela remíza,ale bohužel nám nebylo přáno. Hráčům děkuji za bojovný výkon.
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Mičan - Neumann, Novák, Květoun, Nechuta - Nebor, Tauber T.
Střídající: Houng, Sudek, Zelenka

Neděle 25.9.2011, 7.kolo
Loko ČB - Čtyři dvory 4:0(1:0)
V sedmém kole jsme přivítali tým Čtyřech Dvorů , který zatím nezískal ani bod. V úvodu utkání jsme pokračovali ve špatném výkonu z minulého zápasu a jen díky brankaři Luxíkovi zůstávalo naše skóre čisté. První půle však přinesla naší první branku , když v 41.minutě Tomáš Tauber zahrával přímý kop, na který si naběhl David Kneys a dal vedoucí branku domácích. Po změně stran se naše hra zlepšila a přibývaly i šance . V 62.minutě byl sražen ve vápně Nebor a z pokutového kopu sám postižený zvýšil na 2:0 pro Lokomotivu. V 73.minutě po přesné střele Nováka to bylo již 3 :0 a hosté evidentně odpadli . Konečnou podobu výsledku dal střídající Lukáš Sudek , který prostřelil hostujícího brankaře. Výsledek je dobrý , ale výkonem jsme určitě nepřesvědčili.
Branky : Kneys, Nebor , Novák, Sudek
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Mičan - Prouza, Novák, Nechuta, Neumann - Nebor, Tauber T.
Střídající: Tomíček, Sudek, Houška

Neděle 18.9.2011, 6.kolo
SKP ČB - Loko ČB 6:1(3:0)
V šestém kole náš tým poprvé v sezoně okusil hořkost porážky , když nestačil na tým SKP Č. Budějovice. Od úvodních minut byl soupeř lepší , lépe se pohyboval a vytvářel si řadu brankových příležitostí. Svůj tlak korunoval i třemi góly v prvním poločase. Do druhého poločasu jsme prostřídali, ale zlepšení hry se projevilo pouze v začátku ,bohužel rozjeté domácí to již nezastavilo. Naopak pokračovali v tlaku , který vyjádřili dalšími třemi brankami . My jsme se pouze zmohli na korekci výsledku v podobě branky Patrika Houšky v 81.minutě . Hráčům nemám co vytknout, soupeř byl lepší a zaslouženě zvítězil.
Branky: Houška.
Sestava: Zelenka - Tauber P., Kneys, Tauber T., Mičan - Neumann, Novák, Květoun, Nechuta - Prouza, Nebor
Střídající: Hoang, Sudek, Houška, Doležal

Neděle 11.9.2011, 5.kolo
Loko ČB - Český krumlov 2:1(2:1)
V dalším kole Krajského přeboru náš tým narazil na tým Českého Krumlova. Hosté začali utkání lépe a naše obrana jen s velkými obtížemi odvracela útoky soupeře. Až na přelomu sedmé a osmé minuty, kdy vybojoval míč Vítek Neumann ideálně prostrčil míč na Tomáše Taubera a ten prostřelil výborného brankaře hostí. Další rána pro hosty přišla hned po rozehrání .Hostující obrana si tak dlouho nahrávala, až jim míč sebral Tomáš Tauber jeho střelu brankař hostí vyrazil jen k Lukáši Neborovi a ten míč z velkého vápna poslal do branky . V 9.minutě tak byl stav utkání již 2:0. Hosté byli evidentně zaskočeni , ale další šance jsme již neproměnili . Naopak hosté se oklepali a v 32.minutě korigovali stav utkání na 2:1 z pokutového kopu. Do druhé půle hosté vlétli jako uragán , ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Celí druhý poločas byl soupeř herně lepší , ale naši hráči svou bojovností a obětavostí výsledek uhájili. Jedinou kaňkou v utkání bylo zranění našeho brankaře Luxíka, který nás svým zákrokem zachránil od vyrovnání , ale bohužel se při tomto zákroku zranil. Do branky tak musel Zelenka , který zápas s přehledem dochytal . Všichni hráči zaslouží pochvalu a uznání.
Branky : Tauber T., Nebor
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Mičan - Prouza, Květoun, Nechuta, Neumann - Nebor, Tauber T.
Střídající: Hogthevv,Sudek,Zelenka,Houška

Sobota 3.9.2011, 4.Kolo
Rudolfov - Loko ČB 1:5(0:3)
V dalším utkání jsme zavítali na hřiště Rudolfova, kde se nám příliš výsledkově již delší dobu nedaří. Utkání bylo celkem vyrovnané až do 28.minuty kdy se prosadil Lukáš Nebor a dal naši vedoucí branku v utkání. Ve 35.minutě však bylo pro domácí bylo ještě hůř , když po rohu zapomněli na Tomáše Taubera a ten lobem zvýšil na 0:2 pro Lokomotivu.Třetí trefu jsme přidali v samém závěru , když se Vítek Prouza protáhl domácí obranou a zvýšil na 0:3 pro Loko. Druhý poločas začal v poklidném tempu až do 65.minuty kdy Vítek Prouza přidal svou druhou branku v utkání a zvýšil na 0:4. V 77.minutě náš brankový účet uzavřel Vítek Neumann , když vrátil odražený míč do sítě a zvýšil stav na 0:5. Domácí v 80.minutě utkání již jen korigovali na konečných 1:5. Hráčům děkuji a těším se na další utkání.
Seatava: Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Mičan - Prouza, Honkthevv, Fencl, Neumann - Tauber T., Nebor
Branky: Prouza 2, Nebor, Tauber T., Neumann

Středa 31.8.2011, 3.Kolo
Loko ČB - Vodňany 4:1(2:0)
Ve třetím kole jsme přivítali tým Vodňan. V nepříliš herně povedeném zápase jsme si však vytvořili dostatek brankových příležitostí a po brankách T. Taubera ,Neumanna, a dvou Lukáše Nebora jsme zvítězili 4:1 a připsali si další body do tabulky. Herně jsme příliš nepřesvědčili, ale bojovností a nasazením jsme soupeře udolali. V sobotu zajíždíme na Rudolfov tak snad to bude herně lepší. Hráčům děkuji.
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Mičan - Prouza, Květoun, Novák, Neumann - Tauber T., Nebor
Branky: Nebor 2, Tauber T., Neumann

Neděle 28.8.2011, 2.Kolo
Loko ČB - ZVVZ Milevsko 2:0(0:0)
V utkání druhého kola jsme přivítali tým Milevska . Od začátku se hrál kvalitní fotbal, ale bez výraznějších šancích před oběma brankami a i proto skončil poločas 0:0. Ve druhé půli jsme si vytvořili několik příležitostí a v 65.minutě jsme šli do vedení po brance Tomáše Taubera. Hosté se snažili vyrovnat , ale branku se jim vsítit nepodařilo. Naopak v 85.minutě dal uklidňující branku Lukáš Sudek. Všichni naši hráči odvedli výborný výkon a zaslouženě si připsali tři body.
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Mičan - Neumann, Květoun, Novák, Nechuta - Tauber T., Nebor
Branky: Tauber T., Sudek

Sobota 20.8.2011, 1.Kolo
Blatná - Loko CB 3:3(2:2)
V prvním kole KP dorostu náš tým zavítal na hřiště herně nepříjemné Blatné. Od úvodních minut bylo jasné , že se střetli dva vyrovnaní soupeři s řadou individualit . V začátku utkání jsme soupeře zaskočili aktivní hrou , která vyústila v naší vedoucí branku v 8. minutě utkání,když byl ve vápně faulován Tomáš Tauber a z nařízeného pokutového kopu poslal Lokomotivu do vedení. Domácí po této brance zjevně ožili a dvěma slepenými góly v 15. a 20. minutě otočili skóre . Naši hráči vedení výborným Davidem Kneisem a spolehlivým Luxíkem v brance však ještě do poločasu skóre srovnali. To když se po centru agilního Prouzi opřel do míče Tomáš Tauber a vsítil svou druhou branku v utkání. Do šaten se šlo za nerozhodného stavu 2 : 2 . Druhý poločas naše hráče zastihl ještě v nedbalkách čehož využili domácí a v 50. minutě utkání šli znovu do vedení 3:2 po jedné z mnoha standardních situací. Naši hráči postupem času přebírali iniciativu a jen výborný brankař domácích držel svůj tým od vyrovnání . Do dvou šancí se dostal Vít Prouza ,ale bohužel branku ne a ne vstřelit. Klíčový moment utkání nastal 72. Minutě , když po centru Petra Taubera hlavou vyrovnal Tomáš Tauber a završil tak svůj hattrick v utkání . Závěr se již dohrával v poklidu . Oba dva týmy se tak rozešli se spravedlivou remízou . Musím pochválit všechny své hráče za bojovnost a nasazení.
Branky: 15.,20,.50, - 8.,42.,72. Tauber T.
Sestava: Luxík- Tauber P., Kneis D.,Fošum A.,Mičan K.,- Neumann V.,Novák P.,Květoun J.,Nechuta S.,- Prouza V., Tauber T.
Střídající: Tomíček, Hoang