Referáty z utkání 10/11 - mladší dorost:oddíl kopané - dorost

Zde naleznete výsledky odehraných utkání mladšího dorostu
Výsledka mistrovských utkání - Podzim 2010:
Neděle 17.4.2011, 17.Kolo
Loko ČB - Rudolfov 1:0(0:0)
Po celé utkání měl náš tým jasnou územní převahu, ale nedokázal ji vyjádřit. V prvním poločase se hráči do koncovky téměř nedostali. Ve druhém dějství výborný brankář Rudolfova pochytal,co měl a navíc zlikvidoval šanci Houšky a tvrdou střelu Neumanna. Rozhodnutí tak přinesla 58´, kdy pas Novotného zužitkoval Tomáš Huttner.
Branky: Huttner
Sestava: Sova - Novotný, Hoang, Fencl, Mičan - Neumann, Houška, Havel, Zajíc - Šustek, Novák
Střídající: Strejček, Sudek, Huttner, Graman

Sobota 9.4.2011, 16.Kolo
Blatná - Loko ČB 1:4(1:3)
Naši hráči za dvacet minut rozhodli o svém vítězství. Všechny tři branky vstřelil Petr Novák, který třikrát šel sám na gólmana a třikrát excelentně zakončil. Do první gólové situace jej poslal Havel, do druhé Neumann a do třetí sami domácí obránci. Blatná ještě do přestávky snížila, ale rozhodnutí přinesla akce Květouna.
Branky: Novák 3, Květoun
Sestava: Sova - Novotný, Hoang, Fencl, Mičan - Neumann, Tauber M., Houška, Havel - Šustek, Novák
Střídající: Strejček, Květoun

Neděle 3.4.2011, 15.Kolo
Loko ČB - Rašelina Soběslav 4:0(3:0)
Fotbalové jaro začali naši hráči vítězně. Utkání neslo všechny znaky prvního jarního zápasu na travnaté hrací ploše. Do přestávky si tým vytvořil tříbrankový náskok a rozhodl o zisku bodů.
Branky: Novák 2, Neumann, Sudek
Sestava: Sova - Novotný, Hoang, Fencl, Zajíc - Neumann, Tauber M., Houška, Graman - Huttner, Sudek
Střídající: Mičan, Novák, Havel, Šustek, Strejček

Sobota 6.11.2010, 14.kolo
Slovan Břilice - Loko ČB 0:2(0:1)
Předehrávku prvního jarního kola naši hráči zvládli. V prvním poločase si mohli vypracovat rozhodující náskok, ale v síti skončil míč pouze z kopačky Huttnera, který excelentně obešel vyběhnuvšího brankáře. Ve druhém poločase skóroval hlavou Doležal a dobrá obrana domácí do šancí nepouštěla. V závěru svým spoluhráčům připravil dvě šance Neumann, ale skóre se již neměnilo. Tým přezimuje na druhém místě KP mladšího dorostu.
Branky: Huttner, Doležal
Sestava: Sova - Strejček, Novotný, Doležal, Mičan - Šusta, Fencl, Novák, Graman - Huttner, Tauber T.
Střídali: Havel, Neumann, Tauber M., Květoun, Tauber P.

Sobota 30.10.2010, 12.kolo
FC Vodňany - Loko ČB 0:7(0:5)
Domácí měli bohužel problémy se složením týmu a tak utkání ztratilo náboj. Naši hráči si v prvním poločase vypracovali pětibrankový náskok: nejprve proměnil penaltu po faulu na Sudka Doležal, první mistrovské branky v dresu Loko zaznamenal Šusta, trefili se i Graman a Tauber Tomáš. Ve druhém poločase překonali brankáře Vodňan Fencl z trestného kopu a opět Tauber T.
Branky: Šusta 2, Tauber T. 2, Graman, Fencl, Doležal
Sestava: Sova - Strejček, Novotný, Doležal, Mičan - Šusta, Fencl, Novák, Graman - Huttner, Sudek
Střídali: Havel, Neumann, Tauber T., Tauber P.

Čtvrtek 28.10.2010, 13.kolo
Loko ČB - FK Tábor 0:5(0:3)
Ve třetí minutě neproměnil Sudek penaltu a o chvilku později dostali domácí hloupý gól. Tyto okamžiky daly ráz celému utkání. Táborští dokráčeli k zaslouženému vítězství, když trestali chyby našich hráčů. Absence zraněného klíčového hráče ve středu hřiště Houšky byla více než citelná.Pochvalu za nasazení zaslouží Novák, ostatní se strhnout nenechali.
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Strejček - Neumann, Novák, Tauber P., Graman - Tauber T., Sudek
Sřídali: Havel, Huttner, Šusta, Probošt, Mičan

Neděle 24.10.2010, 11.kolo
Loko ČB - Jindřichův Hradec 3:0(2:0)
Našenu týmu vyšly střelecky nástupy do obou poločasů. Hned v 6´ uvolnil Tauber T. Houšku a ten se v takových situacích v posledních týdnech trefuje. Druhou branku zaznamenal pěknou hlavičkou Fencl. Oba týmy si pak připravily několik šancí ( Havel trefil břevno ), ale do sítě se trefil pouze Tauber M. po akci Nováka.
Branky : Houška, Fencl, Tauber M.
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Strejček - Neumann, Novák, Houška, Graman - Tauber T., Sudek
Střídali - Havel, Tauber M.

Neděle 17.10.2010, 10.kolo
Loko ČB - Sezimovo Ústí 7:3(4:1)
Oba týmy se více věnovaly útočení než bránění, a tak diváci viděli deset branek. Hned v úvodu se do šance dostal Šustek,Fencl trefil břevno a o chvilku později Sudek otevřel skóre. Druhou branku vstřelil Graman přímo z rohu, další dvě přidal T. Tauber. Ve druhém poločase proměnil penaltu Sudek a potrestal své sražení. Zbylé dvě branky zaznamenali opět střelecky disponovaní Tauber T. a Sudek.
Branky: Sudek 3, Tauber T. 3, Graman
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Strejček - Neumann, Novák, Houška, Graman - Šustek, Sudek
Střídali - Havel, Šusta, Tauber T., Probošt, Mičan

Sobota 9.10.2010, 9.kolo
Slavie ČB - Loko ČB 0:1(0:0)
Dramatické,korektní derby za krásného počasí, se šťastným koncem.
Rozhodnutí přišlo ve 46´, když na konci pohledné akce zvolil ideální zakončení Houška. V prvním poločase neproměnil Tauber T. penaltu po faulu na Sudka, ve druhém dějství byl v dobré situaci Šustek. Při standartních situacích v závěru utkání vytvořili domácí tlak, ale naši hráči odolali. Tým podal velmi bojovný a disciplinovaný výkon.
Branky: Houška
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Strejček - Šusta, Novák, Houška, Tauber M. - Tauber T., Sudek
Střídali - Šustek, Havel, Huttner, Tauber P., Neumann

Neděle 3.10.2010 8.kolo
Loko Č.B. - Čtyři Dvory 1:1(1:1)
Hosté začali lépe, ale vedoucí branku dali v 9.min. naši hráči: na rohový kop Mičana si naběhl Houška a hlavou (již potřetí na podzim) skóroval. Hostům se však do šatny podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase měl několikrát blízko ke gólu Tauber T., ale skóre se neměnilo.
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Mičan - Strejček, Houška, Tauber M., Neumann, Hüttner, Sudek
Střídali - Šusta, Havel, Probošt, Novák, Tauber T., Graman

Neděle 26.9.2010, 7.kolo
ZVVZ - Loko Č.B. 0:1(0:0)
Na umělce se hrálo bojovné utkání, ve kterém byli v prvním poločase aktivnější naši hráči. Ve druhém poločase se hrálo nahoru-dolu a diváci se nenudili. Největší šanci domácích zlikvidoval na brankové čáře Novotný. Utkání rozhodl Houška. Nejprve jeho hlavička po centru Huttnera minula branku, za chvíli jeho střelu po nejkrásnější akci utkání vykopával obránce z prázdné brány. Až dvacet vteřin před uplynutím 80.minuty hlavou trefil síť po rohu Neumanna. Ještě v nastaveném čase napálil Květoun tyč domácí branky.
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Mičan - Strejček, Houška, Květoun, Neumann, Novák, Tauber T.
Střídali - Šusta, Huttner, Havel, Šustek

Neděle 19.9.2010 6.kolo
Loko ČB - Mladá Vožice 6:0(1:0)
Nováčka soutěže provázely v prvních kolech KP solidní výsledky a minimálně v prvním poločase hrál v Suchém Vrbném vyrovnanou partii (ve 36.min. nastřelil břevno Sovovy branky). To už domácí vedli, když ve 31.min. na dobře kopnutý roh Mičana naběhl Fencl a hlavou nedal brankáři šanci. Po rozpačitých 40 minutách se hráčům Loko druhý poločas vydařil a dávali pěkné góly:
50.min. Houška po přihrávce Taubera T. 2:0
58.min. Tauber T. po uvolnění Květounem 3:0
62.min. Tauber T. po centru Nováka 4:0
77.min. Sudek z pen. potrestal své podražení 5:0
79.min. Mičan po přihrávce Nováka korunoval své vydařené utkání
Branky: Tauber T. 2, Fencl, Houška, Sudek,Mičan
Sestava: Sova, Novotný, Doležal, Fencl, Mičan - Havel, Houška, Tauber M., Neumann - Probošt, Sudek
Střídali: Tauber T., Novák, Květoun, Tauber P.

Sobota 11.9.2010 5.kolo
Rudolfov - Loko ČB 0:3(0:1)
V úvodu utkání byli naši hráči aktivní, připravili si několik dobrých situací před brankou soupeře a dostali se i do vedení. Dobře zahraný trestný kop Doležala zužitkoval hlavou Houška.
Až do přestávky pak pokračovalo marné dobývání branky Rudolfova. Ve druhém poločase vměstnal dvě gólové střely do několika minut Tomáš Tauber a utkání se dohrávalo jen z povinnosti.
Branky: Tauber T. 2, Houška
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Mičan - Neumann, M.Tauber, Houška, Strejček - Probošt, Sudek
Střídali: Havel, Tauber T., Květoun, Šusta, Veber

Neděle 5.9.2010, 4.kolo
Loko ČB-Blatná 2:1(1:0)
Za dvacet minut mohli naši hráči utkání rozhodnout. Podařilo se jim však vstřelit jedinou branku, když Sudek uvolnil Nováka a ten se nemýlil. Hosté pak zapojili hráče, kteří byli v základu st. dorostu a hra byla vyrovnanější. Ve druhém poločase pokračovali hráči Loko v tlaku, ale přibývaly především nevyužité standartní situace. A trest se dostavil: trestný kop ještě brankář Sova chytil, ale o minutu později bylo 1:1. Kluky to však nesrazilo, vytvořili si drtivou převahu a po skvělém uvolnění Sudkem rozhodl Květoun utkání 2:1.
Branky: Novák, Květoun
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Mičan - Šusta, Houška, Novák, Strejček - Huttner, Sudek
Střídali: Probošt, Havel, Tauber P., Květoun, Šustek, Neumann

Neděle 29.8.2010, 3.kolo
Rašelina Soběslav - Loko ČB 1:5(0:2)
Naši hráči začali utkání lépe a vypracovali si dvoubrankový náskok. Nejprve se individuálně prosadil Sudek, o chvíli později si technickou střelou poradil s brankářem Květoun.
Domácí se snažili, naši hráči dělali moc chyb a výsledkem byl kontaktní gól i následný tlak hráčů Soběslavi. V kritické fázi utkání však odebral domácímu obránci míč Sudek a uklidil ho do sítě. Pak svůj dobrý výkon korunovai i střelecky Houška: nejprve technickou střelou nedal brankáři šanci 1:4 a po několika minutách zakončil svůj únik s přehledem 1:5. Korigující branka Soběslavi přišla až v samém závěru.
Branky: Sudek 2, Houška 2, Květoun
Sestava: Sova - Novotný, Doležal, Fencl, Mičan - Neumann, Houška, Tauber M., Strejček - Novák,Sudek
Střídali: Havel, Květoun, Huttner, Probošt, Šusta, Tauber P.

Neděle 22.8.2010, 2.kolo
Loko ČB - Slovan Břilice 8:0(2:0)
Hosté dorazili se značně prořídlými řadami a jelikož domácí podali lepší výkon než v minulém kole, nebylo o dělbě bodů pochyb. Někteří domácí hráči absolvovali svou mistrovskou premiéru na suchovrbenském hřišti (Probošt, Huttner), jiní vstřelili své první branky v dorostenecké kategorii ( Sudek, Doležal, Huttner).
7.min. Po nádherném centru Houšky z hranice velkého vápna usměrnil míč hlavou do branky Sudek 1:0,
34.min. Po dlouhém pasu za obranu na T. Taubera, který si položil brankáře a našel ještě lépe postaveného Nováka, pro kterého nebyl problém trefit zcela odkrytou branku 2:0
45.min. a 47.min. Po rozích Probošta a Taubera T. se hlavou prosadili Květoun a Doležal 4:0
59.min Po centru Nováka z pravé strany hlavičkoval Sudek obloučkem a míč zapadl za záda brankáře 5:0
67min K míči se dostal Novák a obešel všechny obránce, kteří se mu postavili do cesty a střelou okolo brankáře zvýšil na 6:0
71.min Sudek přihrával rovnoběžně s brankovou čárou, kde byli osamoceni Tauber T. a Huttner, druhý jmenovaný zakončil svou první brankou v mistrovském utkání v dresu lokomotivy 7:0
74.min Na konečných 8:0 zvýšil Sudek, kterému značně zjednodušili situaci chybující obránci hostů a byl tak dokončen jeho hatrick.
Branky: Sudek 3, Novák 2, Doležal, Květoun, Huttner
Sestava: Luxík - Novotný, Doležal, Fencl, Mičan - Neumann, Houška, Tauber M., Probošt - Huttner, Sudek
Střídali: Strejček, Havel, Novák, Tauber T., Květoun, Tauber P.

Neděle 15.8.2010, 1.kolo
FC Písek - Loko ČB 1:0 (0:0)
Domácí našim hráčům míč příliš nepůjčovali. Že hra "kočky s myší" končila hubeným vítězstvím Písku je důsledkem výkonu Honzy Luxíka, který obětavě odchytal po st. dorostu i druhý zápas.
Sestava: Luxík - Novotný,Doležal,Tauber P.,Mičan - Neumann, Květoun, Houška, Tauber M. - Sudek,Hoang
Střídali: Tauber T., Huttner, Havel