Svet-Stranek.cz
oddíl kopané - dorost
Lokomotiva České Budějovice

Referáty z utkání 10/11 - starší dorost:oddíl kopané - dorost

Referáty z utkání 10/11 - starší dorost

Zde naleznete výsledky odehraných utkání staršího dorostu
Výsledky mistrovských utkání - Podzim 2010:
Neděle 22.5.2011, 22.kolo
Sez. Ústí - Loko ČB 3:3(3:0)
K důležitému mistrovskému utkání Krajského přeboru dorostu náš tým zavítal na hřiště Spartaku Sezimova Ústí . V úvodu utkání nás soupeř jasně přehrával a svůj vynikající výkon korunoval již v 10.minutě první brankou . V dalším průběhu hry si slabší chvilku vybral náš brankař , když neudržel střelu z hranice velkého vápna a domácí vedli 2:0. V 35.minutě však bylo ještě hůř. Domácí hráč se opřel do míče a střelou k tyči stanovil výsledek prvního poločasu na 3:0 pro Spartak. Do druhé půle jsme nastoupili s vědomím , že nemáme co ztratit a hráči se evidentně uklidnili . Již v 5.minutě dal po samostatné akci svou životní branku Frdlík a snížil na 1:3 . O dalších deset minut později přidal naší druhou branku Květoun a upravil stav utkání na 2:3 pro Spartak. Náš tým začal útočit a v 65.minutě se dočkal své první branky Nebor, za přispění domácích obránců a srovnal skóre utkání na 3:3. V závěru jsme mohli i vyhrát , ale své šance Djurv ani Nebor neproměnili. Utkání dvou rozdílných poločasů tak skončilo spravedlivou remízou. Děkuji všem hráčům za bojovnost a bojovného ducha.
Branky : Frdlík, Květoun ,Nebor
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Tauber T., Radosta - Frdlík, Diviš, Květoun, Hruška - Nebor, Djurov
Střídající: Fošum, Novák,

Neděle 14.5.2011, 21.kolo
Loko ČB - Slávie ČB 2:0(0:0)
V dalším kole náš tým přivítal na svém hřišti třetí tým aktuální tabulky tým Slavie . Od úvodu utkání bylo jasné , že na těžkém terénu bude o výsledku rozhodovat hlavně bojovnost a štěstí . V úvodu utkání byli aktivnější hosté , kteří si také vytvořili v 10.minutě první šanci v utkání a jen díky včasnému zásahu našeho obránce jsme situaci přečkali bez pohromy. Postupem času se hra vyrovnala , ale bez šancí na obu stranách , protože většina hry probíhala ve středu hřiště.První poločas tak skončil 0:0. Ve druhé půli naši hráči dobře bránili a to ve všech řadách což umožňovalo vyrážet do rychlých protiútoků .Nejvíce aktivní byl v této fázi zejména Djurov s Divišem. V 65.minutě po jedné z mnoha akcí byl sražen u lajnové čáry Květoun a z tresného kopu otavřel skore Tomáš Tauber . Hosté ve snaze rychle vyronat hru otevřeli a našim hráčům se tak otevírala cesta k hostující brance. Z jedné takové příležitosti dal Roman Diviš v 85.minutě naší druhou branku , když se opřel do odraženého míče a dělovku trefil přesně k tyči 2:0. V závěru jsme hru již kontrolovali a soupeře k ničemu nepustili. Jsou to důležité body , ale zdaleka ne záchrana. Všem hráčům děkuji za bojovnost a nasazení v celém utkání. Nebudu hodnotit jednotlivce , protože dnes vyhrál opravdu tým.
Branky : Tauber T, Diviš
Sestava : Luxík - Tauber P., Kneys, Tauber T., Radosta - Frdlík, Hruška, Diviš, Květoun - Nebor, Djurov
Střídající: 52.Prouza, 68.Novák, 75.Maliňák, 88.Tomíček

Sobota 7.5.2011, 20.kolo
Čtyři Dvory - Loko ČB 1:2(0:1)
V dalším mistrovském utkání náš tým zavítal na hřiště Čtyřech Dvorů. Ve vyrovnaném a opatrném utkání se šance střídaly na obou stranách. První branková šance se zrodila ve 25.minutě po zahrání přímého kopu Romana Diviše na který si naběhl Martin Frdlík a hlavou překonal domácího brankaře 0:1. Do poločasu již další branka nepadla. Do druhého poločasu domácí vlétli jako uragán a již ve 46.minutě vyrovnali na 1:1. Dál útočili a jen díky štěstí a opět vynikajícímu Luxíkovi v brance zůstal stav nezměněn. Po dvaceti minutách se hra opět vyrovnala a naši hráči začali přebírat iniciativu . V 75.minutě přišla naše druhá branka v utkání , když se domácí obranou protáhl Tomáš Tauber, byl zastaven ve vápně jen za cenu faulu a nařízenou penaltu Roman Diviš bezpečně proměnil. V závěru domácí vrhli všechny síly do vyrovnání , ale obrovskou šanci, kterou si vtvořili v 85.minutě nevyužili . Děkuji všem hráčům za bojovnost v celém utkání a doufám ,že dobré výkony zopakují i v dalších zápasech.
Branky : Frdlík , Diviš
Sestava : Luxík - TauberP., Kneys, Fošum, Radosta - Růžička, Diviš, Novák, Frdlík - Djurov, Nebor
Střídající : 68.Tauber T.,78.Sudek, 85.Fencl

Neděle 1.5.2011, 19.kolo
Loko ČB - ZVVZ Milevsko 1:4(1:2)
V dalším mistrovském utkání Krajského přeboru dorostu náš tým přivítal druhý celek tabulky Milevsko. V úvodu prvního poločasu jsme na soupeře vlétli jako uragán a již ve 4.minutě po sražení Nebora , který se protáhl hostující obranou kopali pokutový kop . Bohužel Michal Djurov míč poslal jen na břevno hostující branky . V 8.minutě si ale vše vynahradil , když si naběhl na centr Diviše a míč usměrnil do branky 1:0. Ve 13.minutě se po závaru před hostující brankou opřel do míče Djurov , ale přestřelil . V 18. Minutě z jasné pozice nadal míč do branky Květoun , když prudkou dorážkou přestřelil hostující branku . Hosté se po té to smršti oklepali a po ojedinělé akci rozehráli rohový kop, který jsme neubránili a hosté vyrovnali na 1:1 . Ve 28.minutě náš obránce špatně odkopl těžký míč a hosté z brejku zápas otočili na 1:2 . Do druhého poločasu jsme šli s tím , že se ještě popereme o výsledek , ale bohužel na zvrat jsme již neměli a naopak jsme v závěru utkání dvakrát inkasovali , kdy jsme již hráli v obraně vabank . Hosté přidali branku v 84.minutě na 1:3 a v 86.minutě na 1:4.Hráčům děkuji hlavně za první poločas a za bojovnost v celém utkání.
Branky: Michal Djurov
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Radosta - Frdlík, Diviš, Květoun, Hruška - Djurov, Nebor
Střídající: Novák, Fencl, Sova

Sobota 23.4.2011, 18.Kolo
Mladá Vožice - Loko ČB 2:4(0:3)
K dalšímu důležitému mistrovskému utkání Krajského přeboru dorostu náš tým zavítal na hřiště Mladé Vožice. V úvodu utkání jsme soupeře zatlačili a vytvořili si i brankové příležitosti. V 9.minutě jsme šli do vedení , když si naběhl do vápna Vítek Prouza a hlavou překonal domácího brankaře a dal naší první branku 0:1 . O deset minut později zahrával přímý kop Roman Diviš a Honza Květoun posunul stav utkání na 0:2 pro Lokomotivu. Dále jsme útočili a v 35.minutě po samostatné akci a nádherné střele do šibenice Michala Djurova jsme již vedli 0:3. Do druhé půle jsme šli však v domnění, že se nemůže nic stát inkasovali na 1:3 a domácí značně ožili. Stále nás tlačili a jen výborný Luxík v bráně držel naše dvoubrankové vedení. S postupem času se hra opět vyrovnala a po akci Diviše dal svou druhou branku v utkání Djurov. V závěru domácí v 82.minutě snížili na 2:4 a až do konce nás tlačili , ale další branku už nedali. Bylo by dobré vzít si příklad ze soupeře , který prohrával v zápase sice o tři branky , ale pořád šlapal naplno a ukázal našim hráčům , že sice můžeš prohrát ,ale když dáš do zápasu úplně všechno nemáš se za co stydět i když prohraješ.
Všem hráčům děkuji za bojovnost a nasazení.
Branky: Djurov 2, Prouza, Květoun
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Radosta, Hruška - Frdlík, Diviš, Květoun, Prouza - Nebor, Djurov
Střídající: Novák, Tomíček

Neděle 17.4.2011, 17.Kolo
Loko ČB - Rudolfov 2:1(1:0)
V dalším mistrovském utkání Krajského přeboru dorostu náš tým přivítal nebezpečný celek Rudolfova. V úvodu prvního poločasu jsme soupeře přehrávali , ale bohužel bez brankového efektu. V polovině poločasu se hra vyrovnala a hosté několikrát zahrozili z nebezpečných brejků. Až v 38.minutě po ose Květoun Diviš Djurov padla naše vedoucí branka a do šaten se šlo za stavu 1:0 pro domácí. Do druhého poločasu jsme šli z vědomím, že bránit výsledek by byla chyba a proto jsme hráče nabádali k další útočné aktivitě. Stále jsme doufali, že kýžená branka přijde. V 75.minutě se protáhl hostující obranou Diviš a vsítil naší druhou branku v utkání . Dále jsme útočili a vytvářeli si šance , ale bez brankového efektu. Soupeř se snažil o snížení, ale díky vynikajícímu Luxíkovi v brance se skóre neměnilo. Hostující branka se zrodila až v 85.minutě po rohovém kopu. V posledních minutách hry se šance střídaly na obou stranách, ale branka se již žádná neurodila.
Branky: Diviš, Djurov
Sestava: Luxík - Tauber P., Kneys, Fošum, Radosta - Růžička, Diviš, Květoun, Hruška - Djurov, Tauber T.
Střídající: Roba, Frdlík

Sobota 9.4.2011, 16.Kolo
Blatná - Loko ČB 3:1(0:1)
K druhému mistrovskému utkání Jara Krajského přeboru dorostu náš tým zavítal na hřiště Blatné . V úvodu utkání jsme soupeře zaskočili důraznou a nebojácnou hrou ,ze které tak vyplynula první branka utkání , když se do míče v 18.minutě opřel na hranici velkého vápna Roman Diviš a tečovanou střelou poslal hosty do vedení 0:1 . V dalším průběhu hry jsme si vytvořili i další brankové příležitosti,ale bohužel bez brankového efektu. Domácí se snažily o vyrovnání a jen díky výbornému Luxíkovi v brance do poločasu branku nedali. Do druhého poločasu jsme šli s úmyslem nedostat branku , ale bohužel domácí hned ve 3.minutě druhé půle výsledek srovnali na 1:1. Dál to byl vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. V 58.minutě jsme však neuhlídali brejk domácích po našem rohovém kopu a bylo to 2:1. Po této brance jsme vysunuli i třetího útočníka a šance se začaly odehrávat hlavně před domácí brankou. V 75.minutě přišel asi klíčový moment utkání, když Květoun dostal přihrávku mezi dva hráče domácích a mohl jít sám na brankaře , ale domácí pomezní rozhodčí nesmyslně zvedl praporek a byl odpískán ofsajd. V závěru domácí přidali ještě třetí branku , když se nádherně trefil z hranice vápna domácí obránce a upravil stav na konečných 3:1. Hráčům děkuji za bojovnost v celém utkání.
Branky : Roman Diviš
Sestava: Luxík - Radosta, Kneys, Hruška, Gažák - Frdlík, Diviš, Květoun, Prouza - Nebor, Djurov
Střídající: Novák, Tauber P.

Neděle 3.4.2011, 15.kolo
Loko ČB - Rašelina Soběslav 2:3(0:3)
K prvnímu mistrovskému utkání Jara Krajského přeboru dorostu náš tým přivítal celek Rašeliny Soběslav. V utkání dvou rozdílných poločasů se hrál urputný fotbal z mnoha souboji a častým přerušováním hry. První poločas jsme však nezvládli a již od 8.minuty prohrávali 1:0. O několik minut později se hostující útočník prodral středem hřiště a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Ve snaze rychle odpovědět však po další hrubé chybě našeho hráče šli hosté do vedení 3:0. Naši hráči stále bojovali , ale kýžená branka do poločasu nepadla. Do druhé půle jsme udělali v sestavě přeskupení řad z čehož vyplynuly i brankové šance. Nejvíce hostím zatápěl Michal Djurov a Roman Diviš. Branka však stále ne a ne padnout . V závěru hosté hru kontrolovali ,až se jim to málem vymstilo. V 65.minutě Tauber zahrával trestný kop na jehož konci byl Michal Djurov , ale míč skončil jen na tyči hostující branky. O patnáct minut později se prodral středem hřiště Roman Diviš a dal první branku domácích na 1:3. V Samém závěru jsme soupeře prakticky nepustili za půlku , ale druhá naše branka v 90.minutě přišla příliš pozdě. Hráčům děkuji za bojovnost až dokonce utkání ,ale bohužel o tři body jsme přišli a v boji o záchranu je to další komplikace .
Branky : Roman Diviš 2
Sestava: Luxík - Roba, Tauber T., Hruška, Radosta - Frdla, Diviš, Kneiss, Prouza - Nebor, Djurov
Střídající: Novák, Květoun,

Sobota 6.11.2010, 14.kolo
Slovan Břilice - Loko ČB 1:0(0:0)
V posledním zápase letošního kalendářního roku náš tým zavítal na hřiště posledního týmu tabulky FK Břilice. Bylo znát, že se utkaly dva týmy, které potřebují body jako sůl, navíc zápas byl ovlivněn katastrofální hrací plochou, která spíše připomínala špatně zválcované pole než fotbalové hřiště a podle toho to také vypadalo. Domácí znalí poměru hrací plochy míče nakopávali a my se pokoušeli kombinovat, ale bohužel spousty ztrát míčů nás postupem času dostávaly pod tlak, z čehož vyplynula branka v naší síti, když domácí nakopli míč za naší obranu a po úniku hráče do vápna byl zapískán pokutový kop. Domácí jej bezpečně proměnili a v 65.minutě se ujali vedení 1:0. Po této brance však naši hráči ve snaze rychle odpovědět ztráceli míč za míčem a do žádné šance ohrozit domácí branku jsme se prakticky nedostali. Až v samém závěru šance přece jen přišla, když pronikajícího Romana Diviše do vápna zastavili domácí jen za cenu faulu. Nařízenou penaltu sám postižený však bohužel neproměnil a korunoval tak nás špatný výkon na, který však velký podíl nesl i ztracený zápas ve Vodňanech. Je třeba nepropadat panice, protože tabulka je vyrovnaná a bude rozhodovat jarní část na, kterou se musíme důkladně a zodpovědně připravit a teprve se ukáže co v nás opravdu je.
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Fošum, Radosta - Prouza, Diviš, Březina, Květou - Djurov, Tauber T.
Střídající: Sova

Sobota 30.10.2010, 12.kolo
FC Vodňany - Loko ČB 4:4(0:2)
V dalším kole Krajského přeboru náš tým zavítal na hřiště FC Vodňany. Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 12.minutě jsme šli do vedení brankou Vítka Prouzy po krásné kolmé akci na jeden dotek. V dalším průběhu hry jsme zcela ovládli hru a po další pěkné akci zvyšoval Březina na 0:2 pro náš tým. Do druhého poločasu jsme šli s cílem udržet výsledek a pokusit se ještě přidat další branky. Záměr se nám vydařil dokonale, když se k míči dostal Michal Djurov a zakončil střelou na 0:3. Dál jsme útočili a v 62.minutě Vítek Prouza svou druhou brankou v utkání korunoval výborný výkon a upravil stav na 0:4 pro Lokomotivu. Po této brance se však začaly dít věci. V 70.minutě předvedl kulturní vložku Frdlík, když u lajny chytil míč do ruky a z přímého kopu na který si naběhl domácí útočník a dal první branku svého týmu. O pět minut později se do dějin utkání zapsal hlavní rozhodčí, který odpískal nesmyslně pokutový kop za faul na hráče Vodňan, který byl v momentě údajného faulu v leže sám na zemi u naší branky (zřejmě erupce). To však zdaleka nebylo vše po této divočině šel Michal Djurov sám na brankaře, ale jeho nedůrazné zakončení k brankám nevedlo. To vše přispělo, že se domácí dostali zpět do zápasu a po chybě naší obrany, kdy krajní obránce nesmyslně přestal pokrývat svého hráče, domácí korigovali na 3:4. V 85.minutě domácí nakopli míč a z akce jako přes kopírák vyrovnali na 4:4. V poslední minutě jsme však mohli i prohrát, když po rohovém kopu se míč točil na naší brankové čáře. Z konce utkání jsem naprosto zklamán, protože jsme ho odehráli jak banda ignorantů. Soupeři skládám poklonu za to jak odehrál závěr utkání a dal našemu týmu fotbalovou lekci. Z utkání je nutné se otřepat a vzít si ponaučení, že zajíci se počítají až po honu. Hráčům děkuji za hru do 70.minuty za posledních dvacet minut bych vás nejradši nakopal do ………. .
Branky : Prouza 2, Březina, Djurov
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Fošum, Radosta - Prouza, Diviš, Rossmann, Březina - Djurov, Tauber T.
Střídající: Frdlík, Tauber P., Novák

Čtvrtek 28.10.2010, 13.kolo
Loko ČB - FK Tábor 3:6(2:2)
V třináctém kole Krajského přeboru náš tým přivítal na svém hřišti vedoucí tým soutěže FK Tábor. Hosté v úvodu utkání dokazovali, že na špici soutěže nejsou náhodou a již ve 4.minutě šli do vedení. V 6.minutě mohlo být ještě hůř, ale ve vyložené pozici vychytal hostujícího útočníka Honza Luxík. Od této chvíle se hrál otevřený fotbal a ve 13.minutě snaha našeho týmu vyústila ve vyrovnávací branku Michala Djureva. Ve 28.minutě šli do vedení opět hosté, když jsme nepohlídali hostujícího hráče. Naši hráči bojovali a ve 34 minutě Michal Rossman po chybě hostující obrany vyrovnal na 2:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe my, což jsme korunovali vedoucí brankou na 3:2, když se z dobré pozice trefil Vít Prouza . Hosté však brzy dokázali odpovědět vyrovnávací brankou na 3:3. Po těchto divokých minutách se hra přelívala na obě strany. Bohužel v 62.minutě si slabší chvilku vybral do té doby vynikající brankař Luxík a po špatném a zbytečném výhozu k protihráči šli hosté opět do vedení 3:4. O deset minut později však bylo ještě hůř, na nerovném povrchu míč skočil a brankař byl bezmocný 3:5. V závěru jsme se pokusili o zvrat, ale naší snahu uťal soupeř v 88.minutě kdy do otevřené obrany pečetil stav na konečných 3:6 ve prospěch FK Tábor. I přes prohru musím hráče pochválit za dobře odvedenou práci, ale bohužel k bodům to tentokrát nevedlo.
Branky: Djurov, Rossmann, Prouza
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Fošum, Radosta – Frdlík, Diviš, Rossmann, Březina - Djurov, Prouza.
Střídající: Tauber T.

Neděle 14.10.2010, 11.kolo
Loko ČB - Jindřichův Hradec 2:1(0:0)
V jedenáctém kole Krajského přeboru náš tým přivítal na svém hřišti tým Jindřichova Hradce. V úvodu utkání byla iniciativa na naší straně, ale bohužel netrvala dlouho, od 10.minuty soupeř přebral iniciativu a jen stěží jsme odvraceli útoky hostí. Po celý první poločas nás soupeř přehrával, ale branku se mu vsítit nepodařilo díky celé obraně včele s Davidem Kneysem a brankařem Honzou Luxíkem. Do druhé půle jsme udělali změny v sestavě a hned se to projevilo na hře a projevu celého týmu. V 50.minutě po zákroku na Michala Rossmana se kopal trestný kop, který šel zahrávat Tomáš Tauber, ale krásnou střelou orazítkoval jen tyč hostující branky. O dalších pět minut ideálně poslal Michal Djurov do brejku Tomáše Taubera, ale brankař hostí byl na místě. Hosté se postupem času opět dostávali do šancí a v 61.minutě své úsilí korunovali vedoucí brankou po trestném kopu. Naši hráči však zbraně nesložili a v 72.minutě dal vyrovnávací branku Michal Djurov. V těchto minutách hry se šance střídaly před oběma brankami, ale branky nepadly. V závěru utkání, když už se zdálo, že utkání skončí spravedlivou remízou a dělbou bodů se naši hráči nadechli k závěrečnému tlaku. V 88.minutě zahrával Tomáš Tauber rohový kop, brankař ho jen stěží vyboxoval a Vítek Prouza ho umístil do sítě a korunoval obrat v utkání. Výsledek je vynikající, ale pro našeho dobře hrajícího soupeře krutý. Celý tým musím pochválit za morálku, bojovnost a nasazení. Věřím, že nám forma a bojovnost vydrží i ve zbývajících kolech .
Branky: Djurov, Prouza
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Radosta, Trdlím - Tauber P., Diviš, Fošum, Březina - Djurov, Tauber T.
Střídající: Rossmann, Růžička, Prouza

Neděle 17.10.2010, 10.kolo
Loko ČB - Sezimovo Ústí 3:2(2:1)
V desátém kole Krajského přeboru náš tým přivítal na svém hřišti tým Sezimova Ústí. V úvodu utkání byla iniciativa na naší straně, z čehož vyplynula série rohových kopů. Ve 12.minutě utkání zahrával rohový kop Tomáš Tauber a po skrumáži se nejlépe orientoval výborně hrající Roman Diviš a stav se změnil na 1:0 pro Lokomotivu. V dalším průběhu utkání hosté jen stěží překonávali naší obranu vedenou výborným Davidem Kneysem. Soupeř se však nevzdával a po drobné chybě se kopal přímý kop z hranice vápna na, který si naběhl hostující útočník a hlavou vyrovnal na 1:1. Když se už zdálo, že se půjde do šaten za nerozhodného stavu, výborně hrající Michal Djurov si pohrál s pěti zadáky soupeře, byl faulován na hranici velkého vápna. K míči se postavil Tomáš Tauber a přízemní střelou, kterou ještě usměrnil tečí Petr Tauber padla druhá branka našeho týmu a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro domácí tým. Po přestávce hosté hrozili, vytvořili si i drobné šance, ale branka padla na druhé straně. V 64.minutě se k odraženému míči dostal Tomáš Tauber a přesnou střelou k tyči zvýšil vedení domácích na 3:1. Hosté bojovali a v 74.minutě se dočkali snížení po rychlém výpadu do naší obrany. V závěrečných minutách hosté tlačili, ale i přes obrovskou šanci v 80.minutě branku nevstřelili. Jak se blížil konec utkání vytvářeli se pozice a šance i pro naše hráče, ale v zakončení chybělo štěstí a rozvaha. Celý tým musím pochválit za bojovnost a nasazení, protože na všech hráčích bylo vidět, že chtějí a jsou ochotni pro tým a vítězství udělat všechno. Zvláště to bylo vidět na obráncích, kteří i několikrát s trenkami na půl žerdi bojovali o míč s hostujícími útočníky.
Branky : Diviš, Tauber P., Tauber T.
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Radosta, Frdlík - Tauber P., Diviš, Fošum, Březina - Djurov, Tauber T.
Střídající: Tomíček, Růžička, Prouza

Sobota 9.10.2010, 9.kolo
Slavie ČB - Loko ČB 2:0(0:0)
V dalším kole Krajského přeboru náš tým zavítal na hřiště týmu Slavie Č.B. Od prvních minut si domácí hráči vytvářeli brankové příležitosti, ale nedokázali je proměňovat. V průběhu prvního poločasu se hra vyrovnávala a tak přišly i šance před domácí brankou, ale střelecká mizérie našeho týmu z minulých utkání pokračovala. Do šaten se šlo za stavu 0:0. Po přestávce domácí tlačili, ale naše obrana odolávala bez větších obtíží. Kritický moment přišel v 75.minutě , když nejprve Roman Diviš po krásném průniku nezužitkoval svou šanci a z proti útoku domácí dali první branku utkání na 1:0. O dvě minuty se bohužel situace opakovala, domácí útočník se protáhl středem hřiště a brankaři Luxikovi nedal nejmenší šanci a bylo to 2:0. V závěru se utkání jen dohrávalo a oba týmy čekaly na závěrečný hvizd. Nezbývá než soupeři pogratulovat k výhře a dobře se připravit na dalšího soupeře.
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Fošum, Frdlík - Tauber P., Diviš, Březina, Graman - Djurov, Tomíček
Střídající: Tauber T., Novák, Neumann

Neděle 3.10.2010, 8.kolo
Loko ČB - Čtyři Dvory
V osmém kole Krajského přeboru náš tým přivítal na svém hřišti tým Čtyřech Dvorů. V úvodu utkání nás soupeř zaskočil vedoucí brankou, která padla po nedorozumění naší obrany již ve 4.minutě utkání. V dalším průběhu utkání prokazoval náš tým, že nechce svou kůži prodat lacino, což korunoval svou první brankou v dresu Lokomotivy výborně hrající Roman Diviš. V závěru prvního poločasu však hosté přidali svou druhou branku. Po přestávce si náš tým vytvořil dostatek šancí na vyrovnání, ale jeho snaha vyplynula na prázdno. Nejblíže k vyrovnání byl v 74.minutě Petr Tauber, ale ve snaze zakončit byl faulován, penalta se však nepískala. V závěru utkání jsme vrhli všechny síly do útočení, čehož využil náš soupeř ke vstřelení třetí branky. Z výsledku utkání jsem naprosto zklamán, ale horší je zjištění, že někteří hráči ještě nepochopili, že bez tréninku se dá možná jezdit na kole po hrázy rybníka, ale určitě se nadá hrát fotbal na špičkové úrovni.
Branka: Diviš
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Radosta, Hruška - Frdlík, Diviš, Tauber P., Březina - Růžička, Tauber T.
Střídající: Novák, Doležal.

Neděle 26.9.2010, 7.kolo
ZVVZ - Loko ČB 1:1(0:0)
V dalším kole Krajského přeboru náš tým zavítal na hřiště druhého celku tabulky týmu Milevska. Před utkáním jsme museli řešit problémy se sestavou, protože chyběli tři zranění hráči Březina, Fošum a Roba. Naštěstí se ukázalo ,že hráči kteří pravidelně nenastupují v základní sestavě jsou stejně kvalitní hráči a svým nasazením a bojovností dokážou své spoluhráče nahradit. V úvodu utkání soupeř hrál rychlí a agresivní fotbal, ale naši hráči se nenechali zaskočit a aktivní hrou, postupem času hru vyrovnávali z čehož vyplynula situace z 25.minuty, když po střele Romana Diviše dorážel Tomáš Tauber, ale brankař domácích bravurně vyloženou šanci zlikvidoval. Do konce poločasu se žádný tým už do šance prakticky nedostal. Do druhého poločasu se domácí ve snaze strhnout výsledek na svou stranu tlačil čím dál víc před naší branku, ale výborná obrana našich řad soupeře do vyložené šance nepustila. Až v 70.minutě utkání po nenápadné akci domácích, byl odpískán nedovolený zákrok na pronikajícího domácího útočníka na hranici vápna a bohužel pro nás domácí, hráč ukázkovou střelou na zadní tyč dostal domácí do vedení. Naštěstí toto vedení trvalo jen pár minut, když se z hranice velkého vápna po odraženém míči trefil přesně David Kneys do odkryté branky a bylo vyrovnáno 1:1. V závěru utkání sice domácí spálili obrovskou šanci, ale na stavu se již nic nezměnilo. Dá se říci, že remíza je spravedlivá pro oba týmy, i když domácí byly asi o kousek lepší. Hráčům chci vyslovit pochvalu a poděkování za bojovný a obětavý výkon.
branky : Kneys
Sestava: Luxík - Rossmann, Kneys, Radosta, Hruška - Frdlík, Diviš, Tauber P., Růžička - Prouza, Tauber T.
Střídající: Květoun, Novák

Neděle 19.9.2010, 6.kolo
Loko ČB - Mládá Vožice 1:0(1:0)
V šestém kole Krajského přeboru náš tým přivítal na svém hřišti výborný tým Mladé Vožice. V úvodu utkání jsme soupeře zaskočili aktivní hrou, z čehož vyplynuly dva rohové kopy v 5.minutě utkání a naše první branka. Z pravé strany zahrával rohový kop Tomáš Tauber, hosté ho sice odvrátili, ale z opakovaného centru na zadní tyč, kam si ukázkově naběhl David Kneys dal hlavou nádhernou branku na 1:0 pro domácí tým. Po této brance se do slibných příležitostí dostával aktivní Roman Diviš a Vít Prouza, ale branka nepadla. Z další aktivity našeho týmu vyplynula druhá příležitost po faulu na pronikajícího Březinu. Z nařízeného tresného kopu však Tomáš Tauber orazítkoval jen břevno hostující branky. V dalším průběhu utkání se hra vyrovnala a jen díky vynikající hře obrané řady vedené Davidem Kneysem a Michalem Rossmannem naše konto zůstalo čisté. Ve druhé půli utkání soupeř vrhl všechny síly na vyrovnání, ale jeho příležitosti likvidoval výborný brankař Honza Luxík, který náš tým opět podržel. V závěru utkání se naši hráči častěji dostávali do otevřené obrany hostí, ale chyběl jim klid a rozvaha při zakončení.
Chci poděkovat hráčům za bojovnost a obětavost v celém utkání a zároveň se omluvit hráčům, kteří se tentokrát nevešli do sestavy. Nemusí však věšet hlavu, protože v dalším utkání dostanou určitě příležitost a doufám, že ji plně využijí a dokážou ,že patří do základní sestavy a já jsem se mýlil. Ještě jednou Vám všem děkuji.
Branka : Kneys
Sestava: Luxík - Rossmann, Kneys, Radosta, Hruška - Roba, Diviš, Fošum, Březina - Prouza, Tauber T.
Střídající: Květoun, Růžička, Frdlík.

Sobota 11.9.2010, 5.kolo
Rudolfov - Loko ČB 3:0(1:0)
K pátému mistrovskému utkání Krajského přeboru náš tým zajížděl na hřiště Rudolfova .
Od úvodních minut jsme soupeře přehrávali, ve všech herních činnostech a domácí tým jen stěží odolával našemu tlaku . Bohužel první návštěva domácích na naší polovině znamenala vedoucí branku po rohovém kopu, když jsme špatně odhadli odraz míče, který se odrazil k domácímu hráči a ten střelou v 22.minutě dal první branku utkání na 1:0. V další části hry se obraz hry neměnil, ale tíženou branku jsme bohužel nevstřelili. Ve druhém poločase jsme dále útočili a přišly i šance , ale bohužel střely létaly pouze okolo branky domácích. V 55.minutě se do slibné pozice dostal Tomáš Tauber , ale bohužel situaci vyhodnotil špatně a branku nedal . Naopak domácí zahrávali trestný kop z poloviny hřiště, který se dostal, až k domácímu hráči, který byl pravděpodobně v ofsajdové pozici a podél vybíhajícího brankaře Luxíka dal druhou branku domácích. Pocit křivdy a zklamání po této brance byl obrovský a až dokonce utkání jsme se z této situace nedokázali vymanit. Domácí v závěru hru kontrolovali a v 75.minutě přidali svou třetí branku. Hráčům nemám prakticky co vytknout, protože celý zápas doslova oddřeli a od bojovali jen proměňování šancí je bohužel v této fázi velký problém. Je třeba se dobře připravit na další utkání a pro úspěch udělat maximum
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Radosta, Hruška - Tauber P., Diviš, Fošum, Březina - Květoun, Tauber T.
Střídající: Růžička, Frdlík.

Neděle 5.9.2010, 4.kolo
Loko ČB - Blatná 0:3(0:2)
Ve čtvrtém mistrovskému utkání Krajského přeboru náš tým přivítal na svém hřišti tým Blatné .
Od úvodních minut nás soupeř jasně přehrával, ve všech herních činnostech a svůj výborný výkon korunoval i brankově , když první branku vsítil již v 8.minutě utkání a druhou v 24.minutě. Třetí branku hosté přidali v 55. minutě. Je třeba, ale přiznat, že výsledek 0:3 je pro nás milostivý, protože hráči Blatné neproměnili několik výborných příležitostí a to hlavně díky výbornému výkonu našeho brankaře Honzy Luxíka . Náš tým prakticky za celý zápas soupeřovu branku neohrozil.
Je třeba, abychom se z té to porážky ponaučili a v dalším kole tento propadák odčinili, protože bez pohybu, bojovnosti a nasazení se vyhrávat nedá. Není to žádná tragedie, ale teprve teď se ukáže jaký jsme opravdu tým a co jsme jeden pro druhého ochotni udělat.
Sestava: Luxík - Roba, Rossmann, Fošum, Hruška - Prouza, Diviš, Březina, frdlík - Djurov, Tauber T.
Střídající: Tomíček, Růžička, Květoun, Tauber P.

Neděle 29.8.2010, 3.kolo
Rašelina Soběslav - Loko ČB 4:2(1:2)
K třetímu mistrovskému utkání Krajského přeboru zajížděl náš tým na hřiště Rašeliny Soběslav.
Od úvodních minut se hrál dobrý a útočný fotbal na obou stranách. Domácí lépe kombinovali,
naši hráči se však dostávali poměrně lehce do vyložených příležitostí. Již v 5. minutě po ose Michal Rossmann ,Tomáš Tauber šel Roman Diviš sám na brankaře , ale neuspěl. V 11.minutě však Honza Březina našel krásnou nahrávkou Michala Rossmanna a ten se z úniku nemýlil 0:1. O 14.minut později bylo s domácími ještě hůř, když Tomáš Tauber uvolnil Michala Rossmanna a ten s úniku vsítil druhou branku na 0:2. Pak se naši hráči předváděli v zahazování šancí , když několik vyložených příležitostí neproměnili . Domácí poprvé vystřelili na branku ve 30.minutě a hned z toho byla tyč. Toto první varování však našim hráčům nestačilo a v 37.minutě domácí snížili na 1:2. Ještě do poločasu jsme se dostali do obrovské šance po akci Michala Rossmanna , který nahrával podél branky, ale Michal Hruška pálil jen nad domácí branku. Ve druhém poločase domácí přitlačili a v 53.minutě po chybě naší obrany vyrovnali na 2:2. Pak jsme měli několik příležitostí , ale branku jsme nedali. Po chybě našeho krajního obránce a záložníka se soupeř dostal do vápna, kde byl sražen domácí útočník a byla z toho penalta . Domácí ji proměnili a dokonali obrat v utkání na 3:2. Naši hráči pak všechny síly vrhli do útoku, ale branka nepřišla. V závěru jsme zahrávali rohový kop, při kterém byl náš hráč sražen , penalta se však nepískala a naopak domácí odkopli míč na naši polovinu, kde stál hráč v ofsajdové pozici zcela za naší obranou, dostal se do úniku a pečetil stav na konečných 4:2. Hráči v tomto utkání odvedli dobrou práci a je jen škoda , neproměněných šancí. Utkání jsme si prohráli naprosto sami.
Branky : Michal Rossmann 2
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Fošum, Hruška - Frdlík, Diviš, Březina, Růžička - Rossmann, Tauber T.
Střídající: Maliňák, Květoun, Tauber P.

Neděle 22.8.2010, 2.kolo
Loko ČB - Slovan Břilice 3:2(1:2)
Ve druhém kole jsme přivítali na svém hřišti tým Slovanu Břilice. Od úvodních minut nás soupeř zamkl na naší polovině a svůj tlak korunoval v 10.minutě , když po nedorozumění naší obrany šel do vedení 0:1. V dalším průběhu jsme se prakticky nedostali za půlku a přišel druhý trest , když se ve 25.minutě prostředkem hřiště protáhl útočník hostí byl sražen ve vápně a kopala se penalta. Hosté ji bezpečně proměnili a bylo to 0:2. Po této brance z našich hráčů paradoxně spadla nervozita a hra se vyrovnala. Již ve 33.minutě si zpracoval míč ve středu hřiště Tomáš Tauber , lehkým kopem dostal míč za obranu kam si naběhl výborně hrající Michal Rossmann a z úniku snížil na 1:2. V této fázi utkání jsme soupeře zatlačili a po výborné samostatné akci Romana Diviše kdy se protáhl přes tři hráče soupeře ,hosty od vyrovnání zachránil jen vynikající zákrok brankaře . Ve druhém poločase jsme soupeře tlačili a po několika neproměněných šancích se v 51.minutě kopal rohový kop, na který si naběhl Tomáš Růžička a hlavou nádherně vyrovnal na 2:2. Tlak na soupeřovu branku sílil a šance přibývaly, ale bez brankového efektu . Až v 84.minutě střídající hráč Honzík Květoun prošel přes tři hráče soupeře ideální nahrávkou na malé vápno našel Tomáše Taubera a ten dokonal obrat v zápase na 3:2. Všechny hráče chválím za bojovnost , obětavost a nasazení v celém utkání.
Branky: 33.Rossmann,51.Růžička,84.Tauber T.
Sestava : Luxík - Roba, Kneys, Fošum, Tomíček - Frdlík, Březina, Diviš, Hruška - Rossmann, Tauber T.
Střídající: 45.Růžička, 72.Květoun, 88.Tauber P.

Neděle 15.8.2010, 1.kolo
FC Písek B - Loko ČB 2:2 (1:2)
K prvnímu mistrovskému utkání Krajského přeboru zajížděl náš tým na hřiště Písku.
Od úvodních minut bylo jasné , že na umělém povrchu při 25°C se bude hrát úporný fotbal.Do první šance se v 10.minutě dostali domácí a jen akrobatický zákrok Davida Kneyse nás zachránil od první inkasované branky. Ve 20.minutě se poprvé osmělili i naši hráči a po ose Březina , Rossmann dal naší vedoucí branku Tomáš Tauber. Po několika šancích na obou stranách udeřili domácí , když po jasném faulu v pokutovém území se kopala penalta a bylo vyrovnáno. Naši hráči bojovali dál a po 10 minutách šli znovu do vedení po druhé brance Tomáše Taubera, na kterou nahrál Víťa Prouza.
Do druhé půle jsme šli se záměrem udržet stav a popřípadě přidat branku do otevřené obrany domácích, ale v závěru jsme nezvládli standartní situaci a soupeř v 86.minutě vyrovnal.
Branky: Tauber T. 2
Sestava: Luxík - Roba, Kneys, Maliňák, Hruška - Frdlík, Diviš, Rossmann, Březina - Prouza Tauber T.
Střídali: Fošum, Květoun, Tauber P.